malkas-min carparts-min

Sīkdatņu Politika

“Sīkdatnes” ir sīka apjoma informācija, kuras interneta vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni. Tā ļauj serverim apkopot informāciju no Jūsu pārlūka, tādējādi Jums vienmēr nav dati jāievada no jauna, kad Jūs atgriežaties interneta vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Vairāk informācijas par to, kā darbojas sīkdatnes, ir pieejams interneta vietnē www.cookiecentral.com.

Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa, tīmekļa vietne izmanto sesijas sīkdatnes, pastāvīgās sīkdatnes un trešās puses (partneru) sīkdatnes.

Sesijas sīkdatnes (obligātās)

Šīs sīkdatnes nepieciešamas, lai sekotu lietotāja ievadei, aizpildot tiešsaistes veidlapas, atcerētos lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, un, lai lietotājs varētu ērtāk lietot un pārlūkot tīmekļa vietni. Piemēram, atcerētos, vai lietotājs jau sniedza atbildes uznirstošajā lodziņā un sniedza (vai noraidīja) piekrišanu vietnes sīkdatņu lietošanai (tādējādi Jums nelūdzot to darīt atkal). Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Šīs sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma, atsevišķajos gadījumos līdz divām stundām.

Pastāvīgās sīkdatnes

Tīmekļa vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes ar mērķi:

  • atpazītu jaunus vai agrākos klientus;
  • anonīmi apkopotu vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj mums novērtēt, cik labi vietne atbilst tās lietotāju vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus.

Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama interneta vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošinās Jūs ar labāku pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat izdzēst vai bloķēt šīs sīkdatnes jebkurā brīdī, bet, ja Jūs to darīsiet, dažas interneta vietnes iespējas var nedarboties tik labi, kā iecerēts.

Personas datu nodošana

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu Jūs personīgi. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kas šeit ir aprakstīti.

Mēs varam nodot Squalio mājaslapas lietotāju personas datus, klientu vai uzņēmumu informāciju sabiedrībām, kas nodrošina mums pakalpojumus, tādējādi palīdzot mums īstenot savu darbību, piemēram, interneta vietņu analītikas vai klientu apkalpošanas nodrošināšanai. Šīs sabiedrības ir pilnvarotas izmantot Jūsu personas datus vai klientu informāciju tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu mums šos pakalpojumus.

Mēs dalāmies ar Jūsu datiem tikai šeit norādītajā veidā un nekādā gadījumā nepārdodam Jūsu personas datus trejšām personām.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt un/vai izdzēst sīkdatnes, ja to vēlaties. Jūs varat izdzēst vai bloķēt visas sīkdatnes, kas jau ir Jūsu datorā, bet ja Jūs to darīsiet, atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties tā, kā iecerēts, un Jums var nākties manuāli pielāgot atsevišķas izvēles katru reizi, kad Jūs apmeklēsiet vietni.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko pieredzi. Izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.